Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Sturgeon
(view source)
Revision as of 02:16, 5 May 2024
51 bytes removed
,
5 May
no edit summary
Line 84:
Line 84:
| 10 || 75% || 71%
| 10 || 75% || 71%
|-
|-
−
|rowspan="2"
|{{Name|Sturgeon Roe|2|link=Roe}}
+
|{{Name|Sturgeon Roe|2|link=Roe}}
−
|rowspan="2"
|18
+
|18
−
| 1-9 || 0% || 0%
−
|-
| 10 || 25% || 24%
| 10 || 25% || 24%
|-
|-
User314159
4,205
edits