Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Tailoring
(view source)
Revision as of 04:56, 27 December 2020
655 bytes added
,
04:56, 27 December 2020
added hats
Line 706:
Line 706:
|-
|-
|[[File:Witch Hat.png|center]]||[[Witch Hat]]||{{Description|Witch Hat}}||{{name|Golden Pumpkin}}
|[[File:Witch Hat.png|center]]||[[Witch Hat]]||{{Description|Witch Hat}}||{{name|Golden Pumpkin}}
+
|-
+
|[[File:Radioactive Goggles.png|center]]||[[Radioactive Goggles]]||{{Description|Radioactive Goggles}}||{{name|Radioactive Bar}}
+
|-
+
|[[File:Swashbuckler Hat.png|center]]||[[Swashbuckler Hat]]||{{Description|Swashbuckler Hat}}||{{name|Dragon Tooth}}
+
|-
+
|[[File:Qi Mask.png|center]]||[[Qi Mask]]||{{Description|Qi Mask}}||{{name|Qi Fruit}}
+
|-
+
|[[File:Star Helmet.png|center]]||[[Star Helmet]]||{{Description|Star Helmet}}||{{name|Mushroom Tree Seed}}
+
|-
+
|[[File:Sunglasses.png|center]]||[[Sunglasses]]||{{Description|Sunglasses}}||{{name|Cinder Shard}}
+
|-
+
|[[File:Goggles.png|center]]||[[Goggles]]||{{Description|Goggles}}||{{name|Bug Steak}}
|-
|-
|[[File:Forager's Hat.png|center]]||[[Forager's Hat]]||{{Description|Forager's Hat}}||{{name|Ginger}}
|[[File:Forager's Hat.png|center]]||[[Forager's Hat]]||{{Description|Forager's Hat}}||{{name|Ginger}}
|-
|-
−
|[[File:
Sunglasses
.png|center]]||[[
Sunglasses
]]||{{Description|
Sunglasses
}}||{{name|
Cinder Shard
}}
+
|[[File:
Warrior Helmet
.png|center]]||[[
Warrior Helmet
]]||{{Description|
Warrior Helmet
}}||{{name|
Ostrich Egg
}}
|-
|-
|}
|}
Tyndel
42
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version