Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Incubator
(view source)
Revision as of 00:04, 12 May 2021
100 bytes added
,
00:04, 12 May 2021
added ostrich egg incubation time
Line 1:
Line 1:
+
{{Spoiler}}
{{Infobox tool
{{Infobox tool
|name = Incubator
|name = Incubator
Line 37:
Line 38:
| {{name|Dinosaur}}
| {{name|Dinosaur}}
| {{duration|18,000m (12.5d)|class=inline}}
| {{duration|18,000m (12.5d)|class=inline}}
+
|-
+
| {{name|Ostrich Egg}}
+
| {{name|Ostrich}}
+
| {{duration|15,000m (9.5d)|class=inline}}
|}
|}
WorldDownInFire
3
edits