Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Wood
(view source)
Revision as of 04:13, 22 August 2022
193 bytes added
,
04:13, 22 August 2022
m
→Recipes
Line 106:
Line 106:
|{{Description|Straw Floor}}
|{{Description|Straw Floor}}
|{{name|Wood|1}}{{name|Fiber|1}}
|{{name|Wood|1}}{{name|Fiber|1}}
+
|[[File:Robin Icon.png|24px|link=]] [[Carpenter's Shop]] ({{price|200}})
+
|-
+
|[[File:Rustic Plank Floor.png|center]]
+
|[[Rustic Plank Floor]]
+
|{{Description|Rustic Plank Floor}}
+
|{{name|Wood|1}}
|[[File:Robin Icon.png|24px|link=]] [[Carpenter's Shop]] ({{price|200}})
|[[File:Robin Icon.png|24px|link=]] [[Carpenter's Shop]] ({{price|200}})
|-
|-
Propitious
1
edit
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version