Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Carpenter's Shop
(view source)
Revision as of 09:18, 10 March 2016
254 bytes added
,
09:18, 10 March 2016
→Rotating Stock
Line 232:
Line 232:
|Can be placed inside your house.
|Can be placed inside your house.
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 3500g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 3500g
+
|-
+
|[[File:Neolithic Table.png|32px|center]]
+
|Neolithic Table
+
|Can be placed inside your house.
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1800g
|-
|-
|[[File:Green Armchair.png|32px|center]]
|[[File:Green Armchair.png|32px|center]]
Line 282:
Line 287:
|Can be placed inside your house.
|Can be placed inside your house.
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1200g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1200g
+
|-
+
|[[File:King Chair.png|20px|center]]
+
|King Chair
+
|Can be placed inside your house.
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 3000g
|-
|-
|[[File:Sun 45.png|35px|center]]
|[[File:Sun 45.png|35px|center]]
Miregal
592
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version