Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Desert Festival
(view source)
Revision as of 17:08, 21 March 2024
57 bytes added
,
21 March
m
→Skull Cavern
Line 392:
Line 392:
|More serpents
|More serpents
|More serpents spawn
|More serpents spawn
+
|-
+
| -
+
|Monsters do more damage
+
|Monsters do more damage
|-
|-
| +
| +
Canadianbill
78
edits