Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Desert Festival
(view source)
Revision as of 12:46, 22 March 2024
158 bytes added
,
22 March
no edit summary
Line 161:
Line 161:
|[[Night Sky Decal 3]]
|[[Night Sky Decal 3]]
|
|
+
|-
+
|[[File:Pirate Flag.png|center]]
+
|[[Pirate Flag]]
+
|[[File:Calico Egg.png|24px|link=]] 100
|}
|}
Line 199:
Line 203:
!Name
!Name
!Purchase Price
!Purchase Price
+
|-
+
|
+
|[[Magic Hair Gel]]
+
|[[File:Calico Egg.png|24px|link=]] 100
|-
|-
|[[File:Alex's Bat.png|center]]
|[[File:Alex's Bat.png|center]]
Darkstreamfarm
32
edits