Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Iron Bar
(view source)
Revision as of 18:43, 22 March 2024
187 bytes added
,
22 March
Add anvil recipe
Line 180:
Line 180:
|{{name|Iron Bar|1}}{{name|Battery Pack|1}}
|{{name|Iron Bar|1}}{{name|Battery Pack|1}}
|class="no-wrap"|[[File:Robin Icon.png|24px|link=]] [[Carpenter's Shop]]<br />({{price|1000}})
|class="no-wrap"|[[File:Robin Icon.png|24px|link=]] [[Carpenter's Shop]]<br />({{price|1000}})
+
|-
+
|[[File:Anvil.png|center]]
+
|[[Anvil]]
+
|{{Description|Anvil}}
+
|{{name|Iron Bar|50}}
+
|class="no-wrap"|[[File:Combat Skill Icon.png|24px|link=]] [[Mastery Cave#Masteries|Combat Mastery]]
|-
|-
|}
|}
YuvixAdun
854
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version