Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Hardwood
(view source)
Revision as of 08:26, 26 March 2024
256 bytes added
,
26 March
Added Treasure Totem
Line 87:
Line 87:
|{{name|Hardwood|1}}{{name|Truffle Oil|1}}{{name|Pine Tar|5}}
|{{name|Hardwood|1}}{{name|Truffle Oil|1}}{{name|Pine Tar|5}}
|[[File:Foraging Skill Icon.png|24px|link=]] [[Foraging#Foraging Skill|Foraging]] Level 9
|[[File:Foraging Skill Icon.png|24px|link=]] [[Foraging#Foraging Skill|Foraging]] Level 9
+
|-
+
|[[File:Treasure Totem.png|center]]
+
|[[Treasure Totem]]
+
|{{Description|Treasure Totem}}
+
|{{name|Hardwood|5}}{{name|Mystic Syrup|1}}{{name|Moss|10}}
+
|class="no-wrap"|[[File:Foraging Skill Icon.png|24px|link=]] [[Mastery Cave#Masteries|Foraging Mastery]]
|-
|-
|[[File:Stump Brazier.png|center]]
|[[File:Stump Brazier.png|center]]
YuvixAdun
850
edits