Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Crafting
(view source)
Revision as of 14:00, 26 March 2024
195 bytes added
,
26 March
Add sonar bobber
Line 470:
Line 470:
|{{Description|Trap Bobber}}
|{{Description|Trap Bobber}}
|{{name|Copper Bar|1}}{{name|Sap|10}}
|{{name|Copper Bar|1}}{{name|Sap|10}}
+
|[[File:Fishing Skill Icon.png|24px|link=]] [[Fishing]] Level 6
+
|-
+
|[[File:Sonar Bobber.png|center]]
+
|[[Sonar Bobber]]
+
|{{Description|Sonar Bobber}}
+
|{{name|Iron Bar|1}}{{name|Refined Quartz|2}}
|[[File:Fishing Skill Icon.png|24px|link=]] [[Fishing]] Level 6
|[[File:Fishing Skill Icon.png|24px|link=]] [[Fishing]] Level 6
|-
|-
YuvixAdun
850
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version