Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Golden Mystery Box
(view source)
Revision as of 05:17, 27 March 2024
114 bytes added
,
27 March
→Contents
:
added more possibilities
Line 13:
Line 13:
|-
|-
|{{name|Book Of Stars}}
|{{name|Book Of Stars}}
+
|{{name|Book of Mysteries}}
|{{name|Broccoli Seeds|8}}
|{{name|Broccoli Seeds|8}}
|{{name|Carrot Seeds|8}}
|{{name|Carrot Seeds|8}}
+
|-
|{{name|Corn Seeds|20}}
|{{name|Corn Seeds|20}}
−
|-
|{{name|Deluxe Speed-Gro|10-20}}
|{{name|Deluxe Speed-Gro|10-20}}
|{{name|Dish O' The Sea|2}}
|{{name|Dish O' The Sea|2}}
+
|{{name|Golden Pumpkin}}
+
|-
|{{name|Life Elixir|2}}
|{{name|Life Elixir|2}}
|{{name|Lucky Lunch|2}}
|{{name|Lucky Lunch|2}}
−
|-
|{{name|Magic Rock Candy}}
|{{name|Magic Rock Candy}}
|{{name|Mega Bomb|5}}
|{{name|Mega Bomb|5}}
+
|-
|{{name|Mystery Box|4}}
|{{name|Mystery Box|4}}
|{{name|Mystery Hat}}
|{{name|Mystery Hat}}
−
|-
|{{name|Mystery Shirt}}
|{{name|Mystery Shirt}}
|{{name|Ossified Blade}}
|{{name|Ossified Blade}}
+
|-
|{{name|Pepper Seeds|20}}
|{{name|Pepper Seeds|20}}
+
|{{name|Pomegranate Sapling}}
|{{name|Powdermelon Seeds|8}}
|{{name|Powdermelon Seeds|8}}
+
|{{name|Prismatic Shard}}
|-
|-
−
|{{name|Prismatic Shard}}
|{{name|Quality Fertilizer|10-20}}
|{{name|Quality Fertilizer|10-20}}
+
|{{name|Quality Sprinkler}}
|{{name|Ruby Ring}}
|{{name|Ruby Ring}}
|{{name|Summer Squash Seeds|8}}
|{{name|Summer Squash Seeds|8}}
Jjiang31
77
edits