Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 10:06, 13 March 2016
146 bytes added
,
10:06, 13 March 2016
→Dressers
Line 276:
Line 276:
|[[File:Birch Dresser.png|64px|center]]
|[[File:Birch Dresser.png|64px|center]]
|Birch Dresser
|Birch Dresser
+
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1000g
+
|-
+
|[[File:Walnut Dresser.png|64px|center]]
+
|Walnut Dresser
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1000g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1000g
Miregal
592
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version