Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Mayonnaise Machine
(view source)
Revision as of 01:11, 23 March 2016
72 bytes removed
,
01:11, 23 March 2016
no edit summary
Line 39:
Line 39:
|It looks spreadable.
|It looks spreadable.
|{{name|Egg}}
|{{name|Egg}}
+
{{name|Large Egg}}
{{name|Dinosaur Egg}}
{{name|Dinosaur Egg}}
|
|
Line 44:
Line 45:
| rowspan=1 style="width:120px;"|
| rowspan=1 style="width:120px;"|
{|
{|
−
|[[File:Mayonnaise.png|32px|link=]]||
100g
+
|[[File:Mayonnaise.png|32px|link=]]||
150g
−
|-
−
|{{Quality|Mayonnaise|silver|32}}
−
|125g
|-
|-
|{{Quality|Mayonnaise|gold|32}}
|{{Quality|Mayonnaise|gold|32}}
−
|
150g
+
|
225g
|}
|}
|-
|-
Line 61:
Line 59:
| rowspan=1 style="width:120px;"|
| rowspan=1 style="width:120px;"|
{|
{|
−
|[[File:Duck Mayonnaise.png|32px|link=]]||
200g
+
|[[File:Duck Mayonnaise.png|32px|link=]]||
300g
−
|-
−
|{{Quality|Duck Mayonnaise|silver|32}}
−
|250g
|-
|-
|{{Quality|Duck Mayonnaise|gold|32}}
|{{Quality|Duck Mayonnaise|gold|32}}
−
|
300g
+
|
450g
|}
|}
|}
|}
{{NavboxEquipment}}
{{NavboxEquipment}}
Sabotage
21
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version