Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Caroline
(view source)
Revision as of 18:38, 29 August 2017
49 bytes added
,
18:38, 29 August 2017
no edit summary
Line 152:
Line 152:
! style="width: 15%;" | Time
! style="width: 15%;" | Time
! style="width: 85%;" | Location
! style="width: 85%;" | Location
+
|-
+
|12:40 PM
+
|Leaves home to head to [[Museum]].
|-
|-
|1:40 PM
|1:40 PM
Rubikscubefreak
5
edits