Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Iron Bar
(view source)
Revision as of 10:29, 29 November 2019
102 bytes added
,
10:29, 29 November 2019
add
Steel Trash Can
Line 43:
Line 43:
|[[Watering Cans|Steel Watering Can]]
|[[Watering Cans|Steel Watering Can]]
|{{price|5000}}
|{{price|5000}}
+
|{{name|Iron Bar|5}}
+
|-
+
|[[File:Trash Can Steel.png]]
+
|[[Trash Cans|Steel Trash Can]]
+
|{{price|2500}}
|{{name|Iron Bar|5}}
|{{name|Iron Bar|5}}
|}
|}
Spaceeinstein
604
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version