Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Stardew Valley Fair
(view source)
Revision as of 21:46, 27 December 2020
136 bytes added
,
21:46, 27 December 2020
Shop new item
Line 743:
Line 743:
|{{Description|Hay}}
|{{Description|Hay}}
|data-sort-value="500"|{{Price|500|Token}}
|data-sort-value="500"|{{Price|500|Token}}
+
|-
+
|[[File:Glowstone Ring.png|center]]
+
|[[Glowstone Ring]]
+
|{{Description|Glowstone Ring}}
+
|data-sort-value="1000"|{{Price|1000|Token}}
|-
|-
|[[File:Stardrop.png|center]]
|[[File:Stardrop.png|center]]
Toleda
140
edits