Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Leo
(view source)
Revision as of 01:31, 28 December 2020
135 bytes removed
,
01:31, 28 December 2020
→Hate
Line 308:
Line 308:
|{{Description|Beer}}
|{{Description|Beer}}
|[[Keg]]
|[[Keg]]
−
|-
−
|[[File:Pizza.png|center]]
−
|[[Pizza]]
−
|{{Description|Pizza}}
−
|[[Cooking]]
−
|{{name|Wheat Flour|1}}{{name|Tomato|1}}{{name|Cheese|1}}
|-
|-
|[[File:Holly.png|center]]
|[[File:Holly.png|center]]
Kiteraofrey
10
edits