Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Elliott
(view source)
Revision as of 04:34, 9 March 2016
165 bytes added
,
04:34, 9 March 2016
m
→Bad
:
Added All Milk.
Line 560:
Line 560:
!Source
!Source
!Ingredients
!Ingredients
+
|-
+
|[[File:Milk.png]]
+
|'''[[Animals#Barn Animals|All Milk]]'''
+
|Milk • Large Milk • Goat Milk • L. Goat Milk
+
|[[Animals#Cows|Cow]] • [[Animals#Goat|Goat]]
+
|
|-
|-
|[[File:Wild Horseradish.png]]
|[[File:Wild Horseradish.png]]
Mentaljen
145
edits