Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Fish
(view source)
Revision as of 15:21, 5 January 2019
9 bytes added
,
15:21, 5 January 2019
→Night Market Fish
Line 740:
Line 740:
|data-sort-value="100"|{{Qualityprice|Midnight Squid|100*1.25}}
|data-sort-value="100"|{{Qualityprice|Midnight Squid|100*1.25}}
|data-sort-value="100"|{{Qualityprice|Midnight Squid|100*1.5}}
|data-sort-value="100"|{{Qualityprice|Midnight Squid|100*1.5}}
+
|-
|8-25
|8-25
|55 Sinker
|55 Sinker
Line 750:
Line 751:
|data-sort-value="220"|{{Qualityprice|Spook Fish|220*1.25}}
|data-sort-value="220"|{{Qualityprice|Spook Fish|220*1.25}}
|data-sort-value="220"|{{Qualityprice|Spook Fish|220*1.5}}
|data-sort-value="220"|{{Qualityprice|Spook Fish|220*1.5}}
+
|-
|8-25
|8-25
|60 Dart
|60 Dart
Line 760:
Line 762:
|data-sort-value="500"|{{Qualityprice|Blobfish|500*1.25}}
|data-sort-value="500"|{{Qualityprice|Blobfish|500*1.25}}
|data-sort-value="500"|{{Qualityprice|Blobfish|500*1.5}}
|data-sort-value="500"|{{Qualityprice|Blobfish|500*1.5}}
+
|-
|8-25
|8-25
|75 Floater
|75 Floater
Rehhteeg
22
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version