Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Wood
(view source)
Revision as of 15:28, 20 January 2020
218 bytes added
,
15:28, 20 January 2020
→Recipes
Line 170:
Line 170:
|{{name|Wood|50}}{{name|Coal|1}}{{name|Fiber|20}}
|{{name|Wood|50}}{{name|Coal|1}}{{name|Fiber|20}}
|{{name|Farming Skill Icon|link=Farming|Level 1}}
|{{name|Farming Skill Icon|link=Farming|Level 1}}
+
|-
+
|[[File:Deluxe Scarecrow.png|center]]
+
|[[Deluxe Scarecrow]]
+
|{{Description|Deluxe Scarecrow}}
+
|{{name|Wood|50}}{{name|Iridium Ore|1}}{{name|Fiber|40}}
+
|Mail, after collecting all 8 [[Scarecrow#Rarecrows|Rarecrows]]
|-
|-
|[[File:Seed Maker.png|center]]
|[[File:Seed Maker.png|center]]
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
106,639
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version