Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Bundles
(view source)
Revision as of 02:36, 27 December 2020
98 bytes added
,
02:36, 27 December 2020
→Remixed Bundles
Line 859:
Line 859:
| {{name|Sap|500}}
| {{name|Sap|500}}
| Chopping [[Trees]], drop from [[Slimes]]
| Chopping [[Trees]], drop from [[Slimes]]
+
| colspan="2" id="cellcenter" |[[File:Bundle Reward.png|18px|link=]] Reward:
+
| colspan="2" | unknown
|}
|}
Line 1,101:
Line 1,103:
| {{name|Wild Plum|20}}
| {{name|Wild Plum|20}}
| [[Fall]] forage, [[Fall Seeds]]
| [[Fall]] forage, [[Fall Seeds]]
−
|-
| colspan="2" id="cellcenter" |[[File:Bundle Reward.png|18px|link=]] Reward:
| colspan="2" id="cellcenter" |[[File:Bundle Reward.png|18px|link=]] Reward:
| colspan="2" | unknown
| colspan="2" | unknown
Chaosstripe
36
edits