Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furnace
(view source)
Revision as of 17:44, 1 April 2016
3 bytes added
,
17:44, 1 April 2016
→Smelting
Line 37:
Line 37:
|{{name|Copper Bar|1}}
|{{name|Copper Bar|1}}
|0.5 hours
|0.5 hours
+
|-
|{{name|Quartz|1}}
|{{name|Quartz|1}}
|{{name|Refined Quartz|1}}
|{{name|Refined Quartz|1}}
EyeronOre
43
edits