Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Vincent
(view source)
Revision as of 23:44, 29 July 2016
140 bytes added
,
23:44, 29 July 2016
→Neutral
Line 136:
Line 136:
!Description
!Description
!Source
!Source
+
|-
+
|[[File:Sweet Gem Berry.png|center]]
+
|[[Sweet Gem Berry]]
+
|It's by far the sweetest thing you've ever smelled.
+
|[[Farming]] - [[Fall]]
+
|
|-
|-
|[[File:Duck Feather.png]]
|[[File:Duck Feather.png]]
|[[Duck Feather]]
|[[Duck Feather]]
−
|It's so
Colourful
.
+
|It's so
colourful
.
|[[Duck]], [[Traveling Cart]]
|[[Duck]], [[Traveling Cart]]
|-
|-
Holdoffhunger
477
edits