Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Giant Stump
(view source)
Revision as of 22:23, 28 March 2024
136 bytes added
,
28 March
→Raccoon Wife's Shop
Line 218:
Line 218:
|{{Description|Raccoon Hat}}<br>''(Available after 3rd request)''
|{{Description|Raccoon Hat}}<br>''(Available after 3rd request)''
|{{name|Mixed Seeds|10}}
|{{name|Mixed Seeds|10}}
+
|-
+
|[[File:Mixed Seeds.png]]
+
|[[Mixed Seeds]]
+
|{{Description|Mixed Seeds}}<br>''(Available after 4th request)''
+
|{{name|Cave Carrot|1}}
|-
|-
|[[File:Fairy Dust.png]]
|[[File:Fairy Dust.png]]
Sophflwr
7
edits