Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Oak Resin
(view source)
Revision as of 18:22, 28 September 2016
118 bytes removed
,
18:22, 28 September 2016
m
no edit summary
Line 43:
Line 43:
!Ingredients
!Ingredients
!Recipe From
!Recipe From
−
|-
−
|[[File:Strange Bun.png]]
−
|[[Strange Bun]]
−
|What's inside?
−
|{{name|Wheat Flour|1}}{{name|Periwinkle|1}}{{name|Oak Resin|1}}
−
|[[Shane]] - Mail (3+ Hearts)
|-
|-
|[[File:Deluxe Speed-Gro.png]]
|[[File:Deluxe Speed-Gro.png]]
Line 70:
Line 64:
==Quests==
==Quests==
It is not used in any quests.
It is not used in any quests.
−
+
==History==
+
{{history|1.0|Introduced.}}
{{NavboxArtisanGoods}}
{{NavboxArtisanGoods}}
Katzeus
Administrators
5,025
edits