Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Jodi
(view source)
Revision as of 07:30, 3 December 2016
47 bytes added
,
07:30, 3 December 2016
→Schedule
Line 81:
Line 81:
!Time
!Time
!Location
!Location
+
|-
+
|9:00 AM
+
|Inside her house, in the kitchen.
|-
|-
|12:50
|12:50
Jasla
15
edits