Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Combat
(view source)
Revision as of 17:56, 29 August 2021
35 bytes added
,
17:56, 29 August 2021
→Experience Points
:
Added tiger slimes for 20 exp per the slimes page
Line 120:
Line 120:
|[[Haunted Skull]]
|[[Haunted Skull]]
|15
|15
+
|-
+
|-
+
|[[Slimes|Tiger Slimes]]
+
|20
|-
|-
|}
|}
Wjconrad
1
edit