Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Mining
(view source)
Revision as of 15:58, 22 July 2022
19 bytes added
,
15:58, 22 July 2022
→Experience Points
:
+clay node XP
Line 97:
Line 97:
| Mussel Node
| Mussel Node
| 5
| 5
+
|-
+
| Clay Node
+
| 6
|-
|-
|}
|}
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
106,354
edits