Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Iron Bar
(view source)
Revision as of 18:43, 22 March 2024
187 bytes added
,
22 March
Add anvil recipe
Line 180:
Line 180:
|{{name|Iron Bar|1}}{{name|Battery Pack|1}}
|{{name|Iron Bar|1}}{{name|Battery Pack|1}}
|class="no-wrap"|[[File:Robin Icon.png|24px|link=]] [[Carpenter's Shop]]<br />({{price|1000}})
|class="no-wrap"|[[File:Robin Icon.png|24px|link=]] [[Carpenter's Shop]]<br />({{price|1000}})
+
|-
+
|[[File:Anvil.png|center]]
+
|[[Anvil]]
+
|{{Description|Anvil}}
+
|{{name|Iron Bar|50}}
+
|class="no-wrap"|[[File:Combat Skill Icon.png|24px|link=]] [[Mastery Cave#Masteries|Combat Mastery]]
|-
|-
|}
|}
YuvixAdun
854
edits