Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Farming
(view source)
Revision as of 20:37, 25 March 2024
24 bytes added
,
25 March
→Experience Points
Line 124:
Line 124:
|{{name|Unmilled Rice}}
|{{name|Unmilled Rice}}
| 7
| 7
+
|-
+
|{{name|Carrot}}
+
| 8
|-
|-
|{{name|Parsnip}}
|{{name|Parsnip}}
Monosoons
164
edits