Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Gus
(view source)
Revision as of 07:14, 29 March 2024
88 bytes added
,
29 March
m
→Dislike
Line 270:
Line 270:
| [[File:Gus Concerned.png|48px|center]]
| [[File:Gus Concerned.png|48px|center]]
| colspan="3"| <ul><li>'''All [[Friendship#Universal Dislikes|Universal Dislikes]]'''</li></ul>
| colspan="3"| <ul><li>'''All [[Friendship#Universal Dislikes|Universal Dislikes]]'''</li></ul>
+
|-
+
|[[File:Clam.png|center]]
+
|[[Clam]]
+
|{{Description|Clam}}
+
|[[Foraging]],[[Crab Pot]]
|-
|-
|[[File:Salmonberry.png|center]]
|[[File:Salmonberry.png|center]]
Uzkost
16
edits