Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Willy
(view source)
Revision as of 02:39, 19 April 2024
11 bytes removed
,
19 April
→Gifts
Line 207:
Line 207:
|{{Description|Catfish}}
|{{Description|Catfish}}
|[[Fishing]]
|[[Fishing]]
+
|-
+
|[[File:Gold Bar.png|center]]
+
|[[Gold Bar]]
+
|{{Description|Gold Bar}}
+
|[[Furnace]]
|-
|-
|[[File:Diamond.png|center]]
|[[File:Diamond.png|center]]
Line 275:
Line 280:
|{{Description|Bait And Bobber}}
|{{Description|Bait And Bobber}}
|[[Books]]
|[[Books]]
−
|
−
|-
−
|[[File:Gold Bar.png|center]]
−
|[[Gold Bar]]
−
|{{Description|Gold Bar}}
−
|[[The Mines|Mining]]
|
|
|-
|-
MommaJibi
1
edit