Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Jas
(view source)
Revision as of 04:25, 19 February 2017
35 bytes added
,
04:25, 19 February 2017
m
→Schedule
Line 66:
Line 66:
!Location
!Location
|-
|-
−
|
09
:00 AM
+
|
9
:00 AM
|Leaves home and heads to the [[Museum]]
|Leaves home and heads to the [[Museum]]
+
|-
+
|3:30 PM
+
|Outside the [[Museum]]
|}
|}
Mboender
6
edits