Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Defense
(view source)
Revision as of 15:39, 29 November 2017
69 bytes added
,
15:39, 29 November 2017
→Equipment
:
Add missing Sneakers
Line 83:
Line 83:
!Name
!Name
!Effect
!Effect
+
|-
+
|[[File:Sneakers.png]]
+
|[[Sneakers]]
+
|{{name|Defense|+1}}
|-
|-
|[[File:Tundra Boots.png]]
|[[File:Tundra Boots.png]]
Fluxxdog
4
edits