Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Mayonnaise Machine
(view source)
Revision as of 23:39, 27 November 2019
211 bytes added
,
23:39, 27 November 2019
→Products
Line 23:
Line 23:
|[[Mayonnaise]]
|[[Mayonnaise]]
|{{Description|Mayonnaise}}
|{{Description|Mayonnaise}}
−
|{{name|Egg|1|class=inline}} ''or''<br />{{name|Large Egg|1|class=inline
}} ''or''<br />{{name|Dinosaur Egg|1
}}
+
|{{name|Egg|1|class=inline}} ''or''<br />{{name|Large Egg|1|class=inline}}
|{{duration|3 Hours}}
|{{duration|3 Hours}}
|style="width:120px;"|{{qualityprice|Mayonnaise|190|hide=silver}}
|style="width:120px;"|{{qualityprice|Mayonnaise|190|hide=silver}}
Line 43:
Line 43:
|style="width:120px;"|{{qualityprice|Void Mayonnaise|275|hide=gold,silver}}
|style="width:120px;"|{{qualityprice|Void Mayonnaise|275|hide=gold,silver}}
|{{energy|-75}}
|{{energy|-75}}
+
|-
+
|[[File:Dinosaur_Mayonnaise.png|center]]
+
|[[Dinosaur Mayonnaise]]
+
|{{Description|Dinosaur Mayonnaise}}
+
|{{name|Dinosaur Egg|1}}
+
|{{Duration|3 Hours}}
+
|style="width:120px;"|{{qualityprice|Dinosaur Mayonnaise|800|hide=gold,silver}}
+
|''Inedible''
|}<section end="mmproducts" />
|}<section end="mmproducts" />
Meiriana
24
edits