Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Caroline
(view source)
Revision as of 23:36, 5 March 2016
117 bytes added
,
23:36, 5 March 2016
m
→Good
Line 185:
Line 185:
|A precious stone with a brilliant green color.
|A precious stone with a brilliant green color.
|[[The_Mines|Mining]]
|[[The_Mines|Mining]]
+
|
+
|-
+
||[[File:Cookie.png]]
+
|Cookie
+
|Very chewy.
+
|[[Cooking]]
+
|{{name|Wheat Flour|1}}
+
{{name|Sugar|1}}
+
{{name|Egg|1}}
|-
|-
|}
|}
Scyran
1
edit