Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Caroline
(view source)
Revision as of 23:31, 5 April 2024
129 bytes removed
,
5 April
→Like
Line 262:
Line 262:
|{{Description|Tea Leaves}}
|{{Description|Tea Leaves}}
|[[Tea Bush]]
|[[Tea Bush]]
−
|-
−
|[[File:Wild Horseradish.png|center]]
−
|[[this is a dislike -20]]
−
|{{Description|Wild Horseradish}}
−
|[[Foraging]] - [[Spring]]
|-
|-
|}
|}
~C.D.~
7
edits