Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Carpenter's Shop
(view source)
Revision as of 22:00, 14 March 2016
118 bytes added
,
22:00, 14 March 2016
→Rotating Stock
Line 718:
Line 718:
|Can be placed inside your house.
|Can be placed inside your house.
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 800g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 800g
+
|-
+
|[[File:Dark Rug.png|45px|center]]
+
|Dark Rug
+
|Can be placed inside your house.
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 2000g
|-
|-
|[[File:Red Rug.png|50px|center]]
|[[File:Red Rug.png|50px|center]]
Miregal
592
edits