Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Carpenter's Shop
(view source)
Revision as of 20:42, 1 October 2016
110 bytes removed
,
20:42, 1 October 2016
m
→Shop Inventory
Line 932:
Line 932:
|Can be placed inside your house.
|Can be placed inside your house.
|{{Price|500}}
|{{Price|500}}
−
|-
−
|[[File:Junimo Plush.png|48px|center]]
−
|[[Junimo Plush]]
−
|Can be placed inside your house.
−
|{{Price|4000}}
|}
|}
|}
|}
Katzeus
Administrators
5,025
edits