Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Carpenter's Shop
(view source)
Revision as of 07:13, 17 January 2021
122 bytes added
,
07:13, 17 January 2021
→Permanent Stock
:
added Telephone
Line 82:
Line 82:
|{{Description|Mini-Fridge}}<br />''(Available after first [[farmhouse|house]] upgrade)''
|{{Description|Mini-Fridge}}<br />''(Available after first [[farmhouse|house]] upgrade)''
|data-sort-value="003000"|{{price|3000}}
|data-sort-value="003000"|{{price|3000}}
+
|-
+
|[[File:Telephone.png|24px|center]]
+
|[[Telephone]]
+
|{{Description|Telephone}}
+
|data-sort-value="002000"|{{price|2000}}
|-
|-
|[[File:Floor TV.png|32px|center]]
|[[File:Floor TV.png|32px|center]]
Efarn
674
edits