Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Carpenter's Shop
(view source)
Revision as of 14:40, 10 March 2016
111 bytes added
,
14:40, 10 March 2016
→Rotating Stock
Line 380:
Line 380:
|[[File:Decorative Bowl.png|32px|center]]
|[[File:Decorative Bowl.png|32px|center]]
|Decorative Bowl
|Decorative Bowl
+
|Can be placed inside your house.
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 250g
+
|-
+
|[[File:Globe.png|32px|center]]
+
|Globe
|Can be placed inside your house.
|Can be placed inside your house.
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 250g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 250g
Miregal
592
edits