Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Carpenter's Shop
(view source)
Revision as of 16:19, 11 March 2016
140 bytes added
,
16:19, 11 March 2016
→Rotating Stock
Line 203:
Line 203:
|Can be placed inside your house.
|Can be placed inside your house.
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1000g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1000g
+
|-
+
|[[File:Modern Dining Table.png|50px|center]]
+
|Modern Dining Table
+
|Can be placed inside your house.
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 2700g
|-
|-
|[[File:Modern End Table.png|24px|center]]
|[[File:Modern End Table.png|24px|center]]
Miregal
592
edits