Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Carpenter's Shop
(view source)
Revision as of 13:23, 12 March 2016
259 bytes added
,
13:23, 12 March 2016
→Rotating Stock
Line 406:
Line 406:
|[[File:Blue Diner Chair.png|20px|center]]
|[[File:Blue Diner Chair.png|20px|center]]
|Blue Diner Chair
|Blue Diner Chair
+
|Can be placed inside your house.
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 750g
+
|-
+
|[[File:Winter Chair.png|20px|center]]
+
|Winter Chair
|Can be placed inside your house.
|Can be placed inside your house.
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 750g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 750g
Line 498:
Line 503:
|Can be placed inside your house.
|Can be placed inside your house.
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 400g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 400g
+
|-
+
|[[File:Little Tree Painting.png|32px|center]]
+
|'Little Tree'
+
|Can be placed inside your house.
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 350g
|-
|-
|[[File:Blue City.png|32px|center]]
|[[File:Blue City.png|32px|center]]
Miregal
592
edits