Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Carpenter's Shop
(view source)
Revision as of 21:39, 14 March 2016
129 bytes added
,
21:39, 14 March 2016
→Rotating Stock
Line 728:
Line 728:
|Can be placed inside your house.
|Can be placed inside your house.
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 450g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 450g
+
|-
+
|[[File:Ceramic Pillar.png|20px|center]]
+
|Ceramic Pillar
+
|Can be placed inside your house.
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 250g
|-
|-
|[[File:Industrial Pipe.png|20px|center]]
|[[File:Industrial Pipe.png|20px|center]]
Miregal
592
edits