Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Defense
(view source)
Revision as of 04:54, 29 December 2020
100 bytes added
,
04:54, 29 December 2020
→Weapons
:
Added Infinity Blade.
Line 91:
Line 91:
|[[Yeti Tooth]]
|[[Yeti Tooth]]
|{{name|Defense|+4}}{{name|Crit. Power|+10}}
|{{name|Defense|+4}}{{name|Crit. Power|+10}}
+
|-
+
|[[File:Infinity Blade.png]]
+
|[[Infinity Blade]]
+
|{{name|Speed w|+4}}{{name|Defense|+2}}
|-
|-
|}
|}
Piperita72
11
edits