Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Farming
(view source)
Revision as of 20:38, 25 March 2024
27 bytes added
,
25 March
→Experience Points
Line 239:
Line 239:
|{{name|Eggplant}}
|{{name|Eggplant}}
| 12
| 12
+
|-
+
|{{name|Broccoli}}
+
| 13
|-
|-
|{{name|Bok Choy}}
|{{name|Bok Choy}}
Monosoons
164
edits