Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 22:18, 10 April 2024
112 bytes added
,
10 April
→Chairs
:
Added crystal chair.
Line 205:
Line 205:
!Source
!Source
!data-sort-type="text"|Price
!data-sort-type="text"|Price
+
|-
+
|{{Name|Crystal Chair|size=24}}
+
|[[File:Gunther Icon.png|24px|link=]] [[Museum]] Donation
+
|[[Minerals]] (41)
|-
|-
|{{Name|Tropical Chair|size=24}}
|{{Name|Tropical Chair|size=24}}
Emily Romano
688
edits