Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 12:23, 9 March 2016
146 bytes added
,
12:23, 9 March 2016
→Armchairs
Line 168:
Line 168:
|[[File:Yellow Armchair.png|31px|center]]
|[[File:Yellow Armchair.png|31px|center]]
|Yellow Armchair
|Yellow Armchair
+
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1000g
+
|-
+
|[[File:Green Armchair.png|31px|center]]
+
|Green Armchair
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1000g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1000g
Miregal
592
edits