Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 14:58, 10 March 2016
144 bytes added
,
14:58, 10 March 2016
→Armchairs
Line 165:
Line 165:
!Obtained
!Obtained
!Purchase Price
!Purchase Price
+
|-
+
|[[File:Blue Armchair.png|45px|center]]
+
|Blue Armchair
+
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1000g
|-
|-
|[[File:Brown Armchair.png|45px|center]]
|[[File:Brown Armchair.png|45px|center]]
Miregal
592
edits