Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 16:31, 10 March 2016
218 bytes added
,
16:31, 10 March 2016
→Tables
Line 346:
Line 346:
|Bought from the [[Traveling Cart]]
|Bought from the [[Traveling Cart]]
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 2500g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 2500g
+
|-
+
|[[File:Candy Table.png|32px|center]]
+
|Candy Table
+
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]]<br>
+
Bought from the [[Traveling Cart]]
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1000g<br>
+
[[File:Gold.png|24px|link=]] 2250g
|-
|-
|[[File:Neolithic Table.png|32px|center]]
|[[File:Neolithic Table.png|32px|center]]
Miregal
592
edits